20.11.2025, 15:16
Wymieniliście już opony w tym roku? Ktoś zdecydował się na wielosezonowe? Widziałem na https://www.hurtopony.pl/ taką nowość - Optimo, ale w sumie od sprawdzonego producenta hankook... W tej cenie to naprawdę wydaje się, że to dobra oferta. Te opony są dla wszystkich tak naprawdę, którzy szukają kompromisu cena do dobrej jakości. Nie całkiem premium, ale jednak coś sprawdzonego. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś się skusił? Dajcie znać, bo już zima tuż tuż i najwyższy czas na decyzję.
