18.11.2025, 12:20
Zastanawiam się nad drukiem z żywicy. Czym to się różni od zwykłego druku FDM?
|
Druk 3d z żywicy
|
|
18.11.2025, 12:20
Zastanawiam się nad drukiem z żywicy. Czym to się różni od zwykłego druku FDM?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Druk 3d z żywicy - przez jasto - 18.11.2025, 12:20
RE: Druk 3d z żywicy - przez dddyyy - 18.11.2025, 13:16
RE: Druk 3d z żywicy - przez Kleik - 18.11.2025, 21:03
RE: Druk 3d z żywicy - przez adamon - 28.05.2026, 17:56
RE: Druk 3d z żywicy - przez KamilKowalski - 12.06.2026, 13:12
|