10.11.2025, 16:55
Też słyszałam dużo dobrego o Medivicie. Kilka osób z pracy tam chodzi na stałe – do internisty, kardiologa i endokrynologa – i mówią, że podejście lekarzy jest normalne, bez spławiania po 5 minutach. Podobno też łatwiej się dodzwonić niż do wielu innych przychodni na Mokotowie.
