Piję kawę codziennie, ale od jakiegoś czasu zwracam większą uwagę na to, żeby była świeżo palona. Różnica w smaku i aromacie jest naprawdę ogromna – kawa nie jest gorzka, ma naturalną słodycz i pachnie o wiele intensywniej. Kupuję głównie przez internet i zastanawiam się nad zamówieniem ze strony www.sklepkawa.pl Mają sporo rodzajów palenia i można wybrać, czy kawa ma być ziarnista czy mielona, wygląda interesująco, alejeszcze nie miałam okazji bliżej przyjrzeć sie cenom. Korzystał ktoś z tego sklepu? Warto się skusić?
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
|
Kawa
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Kawa - przez AnitaM-k - 23.10.2025, 14:20
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
