22.10.2025, 09:53
Z tego co ostatnio czytałam, to turbiny poziome są podobno bardziej wydajne od pionowych, zwłaszcza tam, gdzie wiatr wieje w miarę równomiernie. Fajne rozwiązanie dla domów na wzniesieniach albo otwartych terenach.
|
odnawialna energia wiele
|
|
22.10.2025, 09:53
Z tego co ostatnio czytałam, to turbiny poziome są podobno bardziej wydajne od pionowych, zwłaszcza tam, gdzie wiatr wieje w miarę równomiernie. Fajne rozwiązanie dla domów na wzniesieniach albo otwartych terenach.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|