09.10.2025, 09:53
Jak masz na myśli spokojną okolicę to jak najbardziej ale chciałabym też mieć dobry dojazd do centrum i dlatego takie osiedle jak Francuska Park w Katowicach bardzo mi odpowiada
|
Mieszkanie na wsi
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Mieszkanie na wsi - przez Anetka - 01.10.2025, 08:23
RE: Mieszkanie na wsi - przez fanka - 09.10.2025, 09:53
RE: Mieszkanie na wsi - przez indyyy - 16.10.2025, 18:25
RE: Mieszkanie na wsi - przez Gmxnba - 28.10.2025, 10:45
RE: Mieszkanie na wsi - przez Kallas - 23.01.2026, 12:18
RE: Mieszkanie na wsi - przez jankiel - 28.01.2026, 12:16
RE: Mieszkanie na wsi - przez cowynato - 20.02.2026, 13:50
|