08.10.2025, 09:09
Skoro już mowa o dobrych uczelniach wyższych to ja chętnie podzielę się z Wami namiarem na Warszawską Akademię Medyczną https://wam.edu.pl/studia-magisterskie/. Mają wieloletnie doświadczenie w kształceniu kadr medycznych, znajdziecie tu takie kierunki jak m.in fizjoterapia, pielęgniarstwo czy psychologia. Wysoki poziom, doświadczona kadra, przystepne czesne.
