05.10.2025, 07:38
Właśnie przymierzam się do podpisania umowy na montaż paneli. Muszę jednak ostatecznie podjąć decyzję, czy zostajemy przy taryfie G11, czy zmieniamy na inną. Zależy mi na tym, żeby to było jak najbardziej korzystne dla mojego portfela. Czy ta taryfa jest dobrze zoptymalizowana pod rozliczanie nadwyżek energii z paneli? Może eksperci z Pro-Sun mają jakieś wskazówki na ten temat: https://pro-sun.com.pl/fotowoltaika-na-t...lacalnosc/. Dajcie znać, co Wy wybrałyście!
