03.10.2025, 15:31
Dla komfortu ważne jest, żeby jednostka wewnętrzna była dobrana do kubatury, a nie tylko do metrażu na papierze. Tak, w tym temacie też słyszałam, że AIWA jest ok, bo modele mają kilka mocy na tę samą serię i łatwiej dopasować do pokoju z wysokim sufitem. Zanim ktoś wybierze, warto policzyć objętość i przeszklone ściany. Przegląd dostępnych mocy jest na https://www.aiwa.pl/. Ktoś z was liczy to „na szybko”, czy wolicie dokładniejsze kalkulatory?
