Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Nowe źródło ogrzewania - pompa ciepła?
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 696
Liczba wątków: 7
Dołączył: 02.12.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
A co z wodą ? Jakie są według Was najlepsze i najbardziej ekonomiczne sposoby na to by ją skutecznie podgrzać a przy tym nie zużyć zbyt wiele energii ? Z tego co wiem to fajnie sprawdza się pojemnościowy podgrzewacz wody, widziałem, że marka Stiebel Eltron ma takie produkty w swojej ofercie.
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Nowe źródło ogrzewania - pompa ciepła? - przez gulka - 29.08.2025, 10:09
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości