Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterylizacjak kota
#1
Hej, jak to w końcu jest ze sterylizacją kotek? Mamy kicię ok 5miesiecy, wszystkie badania ok i zaczęłam się zastanawiać kiedy najlepiej się podjąć tego zabiegu i czy w ogóle się podejmować. Kot jest wychodzący tylko na szelkach, nie mamy na razie żadnego innego kota choć planujemy w przyszłym roku Maine Coona, też samiczkę. Nasłuchałam się tak wielu różnych opinii, że już sama nie wiem co lepsze dla kotki. X lat temu jak byłam dzieckiem mieliśmy kotkę, przybłędę. Niestety była wychodząca. Po 2 ciąży postanowili ją wysterylizować i potem strasznie się zmieniła. Była bardzo nieswoja, taka rozkojarzona. Taka jakby nie docierało do niej co się mówi, a była niesamowicie inteligentnym kotkiem. Później zmarła w skutek potrącenia samochodem.. Dlatego nigdy nie będę miała kota wychodzącego bez nazdroru, ale nie o to się teraz rozchodzi.
Słyszałam, że lepiej robić sterylizację ze względu na ew. ropomacicze, ale słyszałam też, że jest to zabieg, który nie należy do bezpiecznych i może kici się coś stać, a tego bym sobie nie wybaczyła.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Wiadomości w tym wątku
Sterylizacjak kota - przez jasto - 27.08.2025, 15:08
RE: Sterylizacjak kota - przez amron - 28.08.2025, 09:57
RE: Sterylizacjak kota - przez Kallas - 04.11.2025, 12:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Reklama