24.08.2025, 20:11
A ja bym poszedł w inwestowanie pod apartamenty turystyczne. Mniejsze ryzyko ze złym wynajmem. Do tego inna stawka. I takie apartamenty mają dużo lepsze lokalizacje. Jak dla mnie lokalizacja w Ustroniu czy Mielnie z widokiem na Bałtyk, jak to jest w apartamentach Sun&Snow, to jednak zupełnie inny poziom atrakcyjności. Takie miejsce wynajmuje się po prostu oczami, wiec zaczyna samo zarabiać na tym. A dodatkowo cena w pierwszej linii rośnie szybciej niż inne miejsca. To będzie mieć znaczenie, jak postanowimy sprzedać kiedyś apartament. Tylko po co
