Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Monitoring domu
|
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 2,578
Liczba wątków: 190
Dołączył: 02.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
A skoro już o monitoringu mowa, to czy stosujecie takie gadżety w Waszych samochodach? Ja widziałam ostatnio na stronie https://smartcams.pl/ spory wybór kamer samochodowych, zarówno takich, które rejestrują trasę, jak i takich do nagrywania wnętrza samochodu. Jak sądzicie, warto się w coś takiego zaopatrzyć?
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Monitoring domu - przez mondek24 - 09.12.2019, 13:06
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości