26.07.2025, 19:33
Słyszałam sporo o tym, że stomatolog jana kazimierza jest naprawdę dobry i ciekawi mnie, czy ktoś z Was korzystał z ich usług. Jak oceniacie nowoczesne technologie stosowane w tym gabinecie? Czy faktycznie leczenie jest mniej bolesne i bardziej komfortowe? Chętnie poznam Wasze opinie przed podjęciem decyzji. To dla mnie ważne, bo boję się wizyt u dentysty.
