06.12.2019, 19:34
Witam,teraz moja siostra zastanawia sie nad zakupem nieruchomosci. Mysli o nieruchomosci w stanie deweloperskim,co o tym sądzicie? Lubi miec nad wszystkim kontrole,wiec mysle,ze to dobre rozwiazanie dla niej. Pomagam jej znalezc dewelopera http://www.humbaka.pl/ Co o tym sądzicie?
