18.07.2025, 20:32
Ostatnio analizuję różne rozwiązania do pielęgnacji dużych, zarośniętych terenów i coraz częściej trafiam na pojęcie: kosiarki bijakowe. Czy ktoś z Was używa takiej kosiarki i może coś powiedzieć o efektywności jej działania, zwłaszcza w przypadku gęstej trawy lub terenów z krzewami? Na stronie AgrolSklep natknąłem się na całą kategorię https://agrolsklep.pl/kategoria-produktu...-bijakowe/. Ciekawi mnie, czy takie modele są bardziej wymagające w serwisie niż klasyczne kosiarki rotacyjne.
