18.07.2025, 18:34
Transport międzynarodowy poza Unię Europejską to zawsze trochę więcej formalności. Ciekawi mnie, jak obecnie wygląda współpraca z firmami oferującymi przewozy do Serbii. Na stronie 3CARGO https://www.3cargo.com/kraje/serbia/ znalazłem informacje o ich ofercie, ale nie wiem, jak to funkcjonuje w praktyce – czy są dobrze zorganizowani, jak radzą sobie z odprawą celną i ewentualnymi przestojami? Może ktoś z Was korzystał z ich usług na tym kierunku i może coś podpowiedzieć?
