18.07.2025, 14:35
(24.03.2025, 09:02)amron napisał(a): Jakie macie zdanie o rekuperacji?Rekuperacja to świetne rozwiązanie, zwłaszcza w nowoczesnych, dobrze izolowanych domach. Montaż rekuperatora do domu pozwala nie tylko na skuteczną wymianę powietrza bez strat ciepła, ale też poprawia komfort oddychania – szczególnie dla alergików. Sam w tamtym roku się zdecydowałem i widzę różnicę w jakości powietrza i rachunkach za ogrzewanie.
Warto jest montować czy nie?
