Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Nowe źródło ogrzewania - pompa ciepła?
|
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,230
Liczba wątków: 28
Dołączył: 15.11.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Gruntowe pompy ciepła to już level wyżej, jeśli chodzi o ekologiczne ogrzewanie domu – koszt początkowy może i wyższy, ale zwraca się z czasem. Widziałam spoko rozwiązania tutaj: https://salondaikin.pl/kategoria/pompy-c...py-ciepla/ – i do nowych budynków, i przy modernizacji.
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Nowe źródło ogrzewania - pompa ciepła? - przez boszka - 30.06.2025, 21:01
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości