03.12.2019, 12:59
Kamery to bardzo ważna sprawa, sama się o tym przekonałam. Początkowo jak się wprowadziliśmy do naszego nowego domu również nie mieliśmy monitoringu i zdarzało się, że ktoś kręcił się koło naszego domu. U nas bardzo dobrze sprawdza się kamera wi-fi Bullet Lite: https://www.imoulife.com/pl/product/detail/BulletLite. Posiada rozdzielczość 1080P, dzięki temu obraz jest naprawdę wysokiej jakości. Dodatkowo tryb nocny, więc nawet po zmroku wszystko widać bardzo wyraźnie. Klasa szczelności to IP67, więc działa niezależnie od pogody. No i oczywiście połączenie przez Wi-Fi i chmura Imou, także nie musimy martwić się o brak miejsca. Jak dla mnie jest naprawdę rewelacyjna, więc warto zajrzeć.
