Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Nowe źródło ogrzewania - pompa ciepła?
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 117
Liczba wątków: 9
Dołączył: 22.12.2024
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Mamy pompę split japonskiego producenta Aiwa 10kW mocna, optymalna dla domu w metrażu 130–150 m2. Wysoki COP, działa przy bardzo niskich temperaturach, ma jeden wentylator co przekłada się na cichą pracę, sterowanie Wi‑Fi, ekologiczny czynnik R32. Spokojnie zastępuje piec na pellet i oszczędza przez cały sezon
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Nowe źródło ogrzewania - pompa ciepła? - przez HuminK - 17.06.2025, 12:12
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości