16.06.2025, 18:31
Zbliża się czas kontroli stomatologicznej i chciałbym zmienić miejsce, do którego chodzę od lat. Trafiłem na Akademia Dentystów https://www.akademiadentystow.pl/ i przyznam, że ich strona internetowa jest całkiem przejrzysta. Jednak nie wiem, jak w rzeczywistości wygląda leczenie – szczególnie interesuje mnie podejście do pacjentów z nadwrażliwością zębów. Czy stomatolog Grójec z tego gabinetu jest delikatny, czy raczej działa rutynowo? Ktoś miał może doświadczenie i mógłby się podzielić wrażeniami?
