12.06.2025, 07:47
Tak sobie myślę, że… dobre przygotowanie do egzaminu to nie tylko jazdy z instruktorem, ale też ogarnięcie teorii i radzenie sobie ze stresem. Znalazłam stronę, gdzie są informacje o kursach i organizacji nauki – zerknijcie tu, jak chcecie więcej: https://www.elkaschool.pl …a wy co o tym myślicie?
