18.05.2025, 06:39
Dla dzieciaków też coś się znajdzie – Manta Young-Rider to lekka hulajnoga, która ma ograniczoną prędkość, więc bezpieczna do nauki jazdy. Fajna opcja na prezent albo do jazdy po osiedlu.
|
Hulajnoga elektryczna
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Hulajnoga elektryczna - przez magdap - 11.10.2023, 16:03
RE: Hulajnoga elektryczna - przez zosia898 - 26.10.2023, 11:15
RE: Hulajnoga elektryczna - przez pieknyolek - 25.04.2024, 21:05
RE: Hulajnoga elektryczna - przez boszka - 18.05.2025, 06:39
RE: Hulajnoga elektryczna - przez samba66 - 21.07.2025, 09:01
|