25.04.2025, 12:00
Styropian 15 cm to coś, co widuję coraz częściej przy nowych budowach. Ludzie mówią, że to taki złoty środek – daje już konkretną ochronę termiczną, ale nie trzeba kombinować z przeróbkami okien czy dachu. No i wykonawcy też często to polecają jako optymalną grubość. Gdybyscie szukali dobrej oferty to https://styro24.pl/styropian-elewacyjny-...5-cm-c-43/ na bank was zainteresuje
