14.04.2025, 22:51
Zdecydowanie tak. Rekuperacja to coś co warto mieć w domu, jak chce się mieć świeże powietrze, ale nie tracić ciepła przy tym. Nie trzeba otwierać okien, a powietrze w domu i tak będzie wymieniane. Co ważne, nie traci się przy tym ciepła, więc rachunki za ogrzewanie mogą być mniejsze. Fajna opcja, jak zależy Wam na komforcie. W Krakowie oni https://sun-times.pl/rekuperatory/ specjalizują się w rekuperacji. Jeśli jesteście z tych stron to warto zapoznać się z ich ofertą.
