Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Monitoring domu
|
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,529
Liczba wątków: 4
Dołączył: 02.12.2021
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
U nas alarm i monitoring robiła firma EL-COM - https://elcompany.pl/monitoring/ – i mogę śmiało polecić. Profesjonalne podejście, dobry kontakt, no i co najważniejsze – wszystko działa jak należy. Wcześniej też się wahałem, ale teraz wiem, że warto zainwestować w coś porządnego od początku, a nie bawić się w półśrodki.
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Monitoring domu - przez Szymon31 - 08.04.2025, 21:45
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości