04.04.2025, 09:58
(26.03.2025, 20:33)charlotte160 napisał(a): Według mnie to Aiwa produkuje pompy ciepła, które mają bardzo wydajne sprężarki, dzięki czemu ich zużycie energii jest mniejsze niż w starszych modelach innych firm. Warto to sprawdzić, jeśli ktoś szuka oszczędnego rozwiązania do ogrzewania domu.
Klimatyzacja w domu lub mieszkaniu to nie dość, że w miarę oszczędne rozwiązanie, to jeszcze stosunkowo mało inwazyjne i łatwe w adaptacji.
