Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pompa ciepła czy pellet
#2
Dom 100 metrów kwadratowych parter z poddaszem użytkowym kwota za cały prąd w domu średnio 4000 zł rocznie i to biorąc pod uwagę że w tamtym roku po przekroczeniu limitu cena prądu już była dosyć wysoka. W życiu nie zdecydowałabym się na pellet nawet jeśli by się okazało że w ciągu roku mogę zaoszczędzić 500 czy nawet 1000 zł, wydaje mi się że tak nie jest. Pompa jest bezobsługowa nie trzeba pamiętać w ogóle o jej istnieniu. Nigdy nie wiemy jakie ceny będą za rok za dwa, trudno to przewidzieć, aczkolwiek myślę że akurat prąd to jest czuły punkt każdego rządu bo jak jest prąd drogi to i jest niezadowolenie społeczne.
Od siebie sprawdź sobie pompy ciepła od Saunier Duval https://www.saunierduval.pl/dla-uzytkown...py-ciepla/ Dostaniesz urządzenie w dobrej cenie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pompa ciepła czy pellet - przez amron - 11.03.2025, 11:17
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez rumix - 11.03.2025, 12:02
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez Kabron - 26.03.2025, 11:51
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez mpire - 28.04.2025, 13:56
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez samba66 - 13.06.2025, 13:03
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez Kolonia3 - 23.06.2025, 19:33
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez jankiel - 11.07.2025, 15:03
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez roksanaxxx - 16.07.2025, 15:14
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez trolla - 18.07.2025, 14:28
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez Henrietta - 24.07.2025, 21:39
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez zosia898 - 01.08.2025, 12:19
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez KamilKowalski - 13.08.2025, 11:26
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez Madzik - 19.08.2025, 08:02
RE: Pompa ciepła czy pellet - przez Madzik - 07.09.2025, 09:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama