28.02.2025, 12:48
Moja mama dała nam dom w spadku, oczywiście do wyremontowania. I tak jestem już niesamowicie zadowolona z tego, że do mamy, ale teraz mam na głowie wszelkie zmiany. No i tak sobie myślę, że warto będzie omówić wentylacje decentralne . Możemy to jakoś wyjaśnić? Macie dla mnie wskazówki?
