18.11.2019, 23:56
Są całkiem ładne i funkcjonalne, idealne do niedużych pomieszczeń, gdzie mebli wolno stojących nie ma jak poustawiać z racji metrażu. Sam do salonu kupiłem właśnie nowoczesną meblościankę i bardzo sobie chwalę mebelek, stabilny jest, pomieścił wszystkie drobiazgi. Staram się mądrze zagospodarować przestrzeń dlatego pozbyłem się także rozkładanej ławy która czasy PRL chyba jeszcze pamięta i chciałbym kupić jakiś fajny stolik kawowy. Podobają mi się projekty, które obejrzałem na stronce https://sklep.akord.net.pl/34-lawy-i-stoliki-kawowe , aczkolwiek nie wiem, czy lepiej wybrać typowo nowoczesny- lakierowany, np. biały czy też może w tradycyjnym odcieniu dębowego drewna.
