hej, do niedawna myślałem, że segregacja odpadów jest uciążliwa i skomplikowana, ale odkąd mam dobry kosz do segregacji, to sprawa stała się naprawdę prosta i satysfakcjonująca, dzięki temu łatwiej jest mi też utrzymywać porządek. jeśli wam też się nie chciało segregować, to warto, bo to nie takie trudne jak się wydaje a robi dużo dobrego dla świata. jakie macie doświadczenia z segregacją?
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
|
segregacja smieci
|
|
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
segregacja smieci - przez krzysztof - 22.01.2025, 20:32
RE: segregacja smieci - przez Kolonia3 - 18.03.2025, 13:34
RE: segregacja smieci - przez cowynato - 05.07.2025, 08:46
RE: segregacja smieci - przez zosia898 - 07.07.2025, 22:54
RE: segregacja smieci - przez TimeBackTime - 20.02.2026, 11:22
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek:

