12.11.2019, 16:26
Pompa ciepła jest drogim rozwiązaniem. Może koszty eksploatacji sa niskie ale najpierw należy wydać niemały majątek. Czytałam artykuł gdzie było zestawione wszystkie koszta. Od samej budowy całej instalacji, przez korzystanie i serwisowanie. I co ciekawe to w okresie 20-30 lat ogrzewanie elektryczne wychodziło w sumie najtaniej. Mi podobają się rozwiązania oparte na promienniki na podczerwień, coś jak te: https://www.najtanszeogrzewanie.pl I podoba mi się to, że je montuje się na suficie i to nie przeszkadza kompletnie w aranżacji wnętrza.
