17.12.2024, 20:36
Planujecie budowę domu? Jeśli tak, to w jakiej technologii? Moim zdaniem dobrym posunięciem są dziś domy pasywne . Dlaczego? A przede wszystkim dlatego, że są one oszczędne, a dodatkowo po prostu są ekologiczne. To połączenie dwóch dóbr, które się nie wykluczają, a wręcz powinny iść w parze. Możecie w ten sposób po prostu odciążyć domowy budżet.

