26.11.2024, 10:10
Nie wiem jak to u was wygląda, ale ja zimą strasznie nie lubię pracować w ogrodzie... Myślałam jak to rozwiązać i zamówiłam growbox mały - to urządzenie pozwoli mi na uprawę roślin w domu
Oby się sprawdziło i u was
Oby się sprawdziło i u was
