15.10.2024, 14:30
A po co ci narzuta? Przy takim łóżku pewnie masz sypialnię z drzwiami? Ja miałam narzutę, ale potem przestało mi się chcieć ją rozkładać, a pościel lepiej się wietrzy bez niej. Zwykle otwieram okno na oścież i podczas porannego ogarniania wietrzę pościel. Narzuta leży schowana – chyba ją sprzedam.
A jeśli chciałąbyś zamówić kołdrę, polecam zajrzeć sobie na pewno na stronę:
https://sleepinghouse.pl/84-koldry
Znajdziesz tutaj duży wybór dobrej jakości kołder i na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie
A jeśli chciałąbyś zamówić kołdrę, polecam zajrzeć sobie na pewno na stronę:
https://sleepinghouse.pl/84-koldry
Znajdziesz tutaj duży wybór dobrej jakości kołder i na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie
