10.10.2024, 14:54
Planuję inwestycję we frezarkę 5-osiową i zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego oprogramowania CAM. Ktoś może miał styczność z ofertą CAM Technology https://camtechnology.pl/? Jak oceniacie ich systemy CAM? Czy programy są intuicyjne i łatwe w obsłudze? Szukam oprogramowania, które sprawdzi się w zaawansowanych procesach produkcyjnych. Czekam na Wasze doświadczenia z tą firmą.
