29.10.2019, 22:22
(14.10.2019, 17:28)bonek napisał(a): Nie mamy czasu na chodzenie po sklepach, więc garnituru szukamy w necie. Czy ktoś z Was ma garnitur z https://evita.com.pl/produkty/dzial-meski/garnitury/ ? Czy możecie polecić ten sklep?
Kupowanie garnituru przez internet nie ma praktycznie szans na powodzenie. Garnitur powinien być dobrze dobrany, te z "Wieszaków" wymagają licznych poprawek krawieckich, żeby choć trochę dopasować je do sylwetki. Najlepiej jest w gruncie rzeczy skontaktować się z firmą, która robi garnitury szytę na miarę - wtedy na pewno będziemy dobrze wyglądać w takim stroju. Ja korzystam z usług Hegg w tym zakresie i jestem zadowolony, na garnitur czeka się co prawda trochę (ok. 6 tygodni), ale warto
