01.08.2024, 16:43
Zbliżają się urodziny mojej przyjaciółki i postanowiłem zamówić dla niej wyjątkowy tort. Trafiłem na konfigurator tortów na stronie https://raszczyk.com.pl/konfigurator-tortow/ i jestem pod wrażeniem możliwości, jakie oferuje to narzędzie. Można tam dostosować praktycznie wszystko, od smaku po dekoracje. Mam jednak kilka pytań. Czy ktoś z Was już z niego korzystał? Jakie są Wasze wrażenia? Czy torty zamówione przez konfigurator faktycznie wyglądają i smakują tak dobrze, jak się zapowiadają? Jak wyglądała realizacja zamówienia i czy byliście zadowoleni z efektu końcowego? Bardzo chciałbym, żeby ten tort był wyjątkowy, więc każda Wasza rada będzie na wagę złota. Dziękuję za wszelkie opinie i sugestie!
