02.04.2024, 12:45
Przy budowie domu najważniejsza jest izolacja. Pamiętaj o dobrej izolacji. Od siebie mogę polecić aluthermo Quattro, izolacja refleksyjna w dobrej cenie znajdziesz u Technika - https://technikntb.pl/sklep/aluthermo/al...fleksyjna/
A gdybyś zostawał przy tradycyjnym styropianie to polecam poczytać o szlifowaniu styropianu https://technikntb.pl/profesjonalne-szli...u-rokamat/
Teraz to wszystko maszyny robią.
A gdybyś zostawał przy tradycyjnym styropianie to polecam poczytać o szlifowaniu styropianu https://technikntb.pl/profesjonalne-szli...u-rokamat/
Teraz to wszystko maszyny robią.
