15.03.2024, 15:18
Nowe auto można też wziąć na raty. Teraz fajna promocja jest na SUV-a Volvo XC60, bo miesięczna rata z tego się orientowałem wynosi 990zł, więc wcale nie duzo. Jak cos to warto sobie na nią zerknąć tutaj https://scandinavia.volvocars-partner.pl...iej-racie/.
