29.02.2024, 13:30
Fantastyczne omówienie technologii związanych z transportem wewnętrznym. Automatyzacja, robotyka – to naprawdę rewolucjonizuje sposób, w jaki przemieszczamy towary wewnątrz zakładów. Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój tych rozwiązań https://www.halogorlice.info/artykul/222...z-wiedziec
