Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 1,069
Liczba wątków: 46
Dołączył: 25.11.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Jak potrzebna jest klimatyzacja do domu lub biura to zalecam skorzystać z możliwości jakie daje ta oferta https://www.treesun.pl/montaz-klimatyzacji-sosnowiec/ Ta firma ma dostęp do klimatyzatorów takich marek jak LG, Haier czy Rotenso i wykona profesjonalny montaż. Dzięki nim dostaniesz to co najlepsze.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 250
Liczba wątków: 16
Dołączył: 20.05.2020
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Montaż klimatyzacji to super sprawa, naprawde polecam. U nas instalację wykonywała firma https://jkprojekt.pl/ - dobrali klimatyzator odpowiednio do wielkości pomieszczenia i zrobili montaż. Wszystko szybko, w rozsądnej cenie i co ważne, bez bałaganu. Klimatyzacja jest naprawde super - latem chłodzi, a zimą można wykorzystać ją do ogrzewania, dzięki czemu ma się ciepło o wiele taniej niż z innych źródeł.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 156
Liczba wątków: 2
Dołączył: 01.03.2022
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
26.01.2023, 20:13
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2023, 20:13 przez diana28.)
Latem klimatyzacja jest niezbędna w nasłonecznionych miejscach. Jeśli szukacie części lub wykonawcy instalacji, to sprawdźcie ich https://skarsan.pl/ . To sklep instalacyjny, który kompleksowo doradzi, jakie części i urządzenia wybrać, ale też zajmują się wykonywaniem instalacji. Pracownicy służą fachową radą, bo mają doświadczenie od ponad 20 lat.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 4,421
Liczba wątków: 152
Dołączył: 03.03.2021
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Akurat ja od niedawna zastanawiam się nad tym by zapisać się na klimatyzacja szkolenia . Widziałem, że firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o szkolenia, dodatkowo można tutaj bardzo wiele się nauczyć co jest też ważne, a wy co sądzicie o tym?
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 713
Liczba wątków: 1
Dołączył: 12.05.2021
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Ja w tym roku zdecydowałam się na montaż klimatyzacji w domu i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam takie rozwiązanie jak klimatyzacja Poznań - Śrem i okolice: https://klimatyzacja-srem.pl/ . To świetne rozwiązanie także jeśli chodzi właśnie o odpowiednią wentylację.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 167
Liczba wątków: 2
Dołączył: 22.07.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Jeżeli montujemy klimatyzację, np. w naszej firmie, to musimy mieć na uwadze jej głośność. Czyli w przypadku, kiedy tłumienie dźwięków z instalacji klimatyzacyjnej może okazać się niewystarczające, lub będzie wymagała tego specyfika obiektu, warto zainwestować w dobre tłumiki hałasu, jak np. w tłumiki akustyczne Silentver od Bh-Res  Świetnie się sprawdzą w m.in. kinach, teatrach, bibliotekach czy halach produkcyjnych
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 40
Liczba wątków: 0
Dołączył: 19.12.2022
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Moja znajoma zastanawia się nad klimatyzacją w domu i znalazła ciekawą ofertę na stronie https://www.climapolska.com.pl/ wiem że ma sie umówić na konsultację. Szczerze mówiąc sama jestem zaciekawiona, klimatyzacja w mieszkaniu na pewno by mi się przydała, bo mieszkamy na poddaszu i w lato to ledwo da się wytrzymać takie upały mamy.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,342
Liczba wątków: 92
Dołączył: 04.05.2020
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
W takim razie, jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat klimatyzacji to warto zajrzeć do portalu w tej tematyce, a mianowicie Sobir na którym znajdziecie wiele przydatnych podpowiedzi oraz konkretnych informacji na temat tego rozwiązania m.in jak wygląda wykorzystanie klimatyzacji w służbie zdrowia https://sobir.pl/wykorzystanie-klimatyza...e-zdrowia/ Aby szpitale i przychodnie mogły dbać o nas jak najlepiej, szukają dogodnych rozwiązań pozwalających na stworzenie optymalnych warunków w tej przestrzeni. Pozdrawiam serdecznie!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,342
Liczba wątków: 92
Dołączył: 04.05.2020
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Klimatyzacja to świetne rozwiązanie, zarówno do domu jak i do biura. Wiadomo, że jednorazowo to koszt dość wysoki ale później się na pewno zwróci również w samym komforcie użytkowania. Nie wiem czy wiecie, że np. klimatyzacją można podgrzewać pomieszczenia. Ja tak robię w domu, bo latem klima chłodzi a zimą grzeje. Całą instalację klimatyzacji może wykonać firma https://jkprojekt.pl/ ze Śląska. Zajmują się też serwisem, więc np. można im zlecić czyszczenie i konserwację urządzeń itd.
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 251
Liczba wątków: 1
Dołączył: 08.07.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
No właśnie coraz częściej zauważam, że w wielu miejscach klimatyzacja jest używana latem i zimą. Do niedawna wydawało mi się to mało opłacalne, ale po przeliczeniach okazuje się, że jest to całkiem opłacalne. Przejrzałam szczegółowo projekty wykonane przez https://www.thermotronic.pl/realizacje/wolsztyn-c10 i pomyślałam, że umówię się na pomiar i podpytam o więcej szczegółów.
|