DEL[url=https://euroimpex.pl/oprogramowanie/documaster-campus/][/url]
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
|
edukacja poprzez internet
|
|
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
02.10.2022, 09:40
Szkoła to bardzo ważny etap w życiu każdego młodego człowieka. To zazwyczaj od tego, jak przejdziemy przez proces edukacyjny, zależy nasza przyszyć. Moim zdaniem jednak szkoły w Polsce nie funkcjonują zbyt dobrze, a co gorsza niektóre dzieci nie mają łatwego dostępu do edukacji. Warto zajrzeć na stronę tej fundacji https://efc.edu.pl/ i zobaczyć jak działają.
11.10.2022, 14:07
Teraz łatwo przez sieć nauczyć się choćby języków obcych. Sam zapisałem się na kurs hiszpańskiego, o tu: https://youenglish.school/hiszpanski-online/
13.06.2023, 11:46
No w sumie w pewnym sensie jest to plus, że dzisiaj mamy internet. Ponieważ możemy znaleźć faktycznie wiele świetnych informacji, jak- ile czasu trwa egzamin ósmoklasisty i również możemy przykładowo testy, różnorodne ćwiczenia oraz inne rzeczy. A to wszystko na pewno możemy ubogacić wiedzę naszych dzieci.
14.08.2023, 15:45
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty jest istotne, ponieważ może wpłynąć na dalszą ścieżkę edukacyjną ucznia. Dobre wyniki mogą otworzyć drzwi do wyboru wymarzonej szkoły średniej, podczas gdy wyniki niższe niż oczekiwane mogą wymagać dostosowania planów edukacyjnych. Właściwe przygotowanie do egzaminu wymaga przede wszystkim regularnej nauki i powtarzania materiału. Oprócz tego warto praktykować rozwiązywanie różnych typów zadań, a także robić testy próbne, które pozwolą na oswojenie się z formatem egzaminu oraz ocenę własnych postępów. Warto odwiedzić stronę https://indeks.edu.pl/ , aby dowiedzieć się więcej.
3 godzin(y) temu
Jak weszłam w ten temat to byłam przekonana, że "edukacja przez internet" kryje w sobie rozmowę o e-learningu lub nawet o edukacji domowej. Lekkie rozczarowanie, ale... też nie do końca
W końcu każda forma edukacji online jest bardzo OK. Nie słyszałam o edukacji poprzez czytanie blogów... ale z drugiej strony, to ma miejsce na co dzień. Jestem mamą, która postawiła na nauczanie domowe i... czytam blogi, w szczególności poświęcone edukacji domowej, np. https://domowi.edu.pl/blog/. Można z nich wyciągnąć naprawdę bardzo dużo przydatnej wiedzy, zarówno w kontekście bycia nauczycielem swojego dziecka, ale także i zmian w przepisach, które rządzący co rusz wprowadzają bez żadnego umiaru. Od 2-3 lat mamy też sztuczną inteligencję. Co prawda informacje przez nią przekazywane są szczątkowe i mało konkretne, a często zmyślone, ale na pewno w pewnym stopniu pomocne. Potrafią nakierować na właśnie wpis blogowy lub jakiś artykuł w serwisie tematycznym, w którym można poczytać więcej i... edukować się
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


W końcu każda forma edukacji online jest bardzo OK. Nie słyszałam o edukacji poprzez czytanie blogów... ale z drugiej strony, to ma miejsce na co dzień. Jestem mamą, która postawiła na nauczanie domowe i... czytam blogi, w szczególności poświęcone edukacji domowej, np.