22.02.2022, 10:13
Cześć, chciałabym wyjechać gdzieś na weekend i szukam ofert na stronie biura Itaka, ale nie mogę się zdecydować, gdzie jechać. Jaki kierunek polecacie na tak krótki wyjazd?
|
Wyjazd na weekend
|
|
22.02.2022, 10:13
Cześć, chciałabym wyjechać gdzieś na weekend i szukam ofert na stronie biura Itaka, ale nie mogę się zdecydować, gdzie jechać. Jaki kierunek polecacie na tak krótki wyjazd?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
27.03.2022, 12:25
Na weekend to super opcją będzie wyjazd do parku rozrywki - https://energylandia.pl/atrakcje/aqualantis/ Tam jest tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jechać na cały weekend, bo jednego dnia to naprawdę nie sposób ze wszystkiego skorzystać. Są tam noclegi, smaczne jedzonko więc super opcja na weekend.
31.05.2022, 21:52
Ja polecam na weekend nocleg w Nalestno! Pięknie wykończone wnętrza oraz przyjazne otoczenie daje możliwość pełnego relaksu.
18.10.2022, 13:59
Wrocław i https://hydropolis.pl/. A poza tym wiele innych atrakcji. Zdecydowanie warto
15.07.2023, 00:28
Weekend to moim zdaniem zbyt mało czasu, żeby było sens jechać gdzieś za granicę. Ciężko będzie wypocząć, skoro dużą część wyjazdu spędzisz w różnych transportach. Na weekendy świetnym kierunkiem są krajowe atrakcje i piękne miejsca. Na przykład Kaszuby. Tam również znajdziesz masę atrakcji. Sprawdź sam - https://www.kajakowa-radunia.pl/. Na dwa dni taki wyjazd to super sprawa. Co myślicie?
15.07.2023, 11:05
Gdzie polecacie pojechać w Małopolsce?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
17.07.2023, 23:40
Często wyjeżdżacie w jakieś ciekawe miejsca latem? Korzystacie z jakiś aktywności fizycznych? Jeśli tak, to myślę, że warto zwrócić uwagę a stronę https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-sportowe.htm . Tam znajdziecie różne warianty ubezpieczenia sportowego, które obecnie wybierane są przez wiele osób.
Ja na pewno w tym roku planuję jakiś bliższy wyjazd, przyda mi się więc tu https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samo...-szczecin/ zerknąć i sprawdzić co wypożyczalnia samochodów w Szczecinie może mi zaoferować. Jak wynajmę tam na miejscu samochód to jest szansa że zwiedzimy więcej ciekawych miejsc w okolicy. Jak wiadomo nad polskim morzem nie zawsze jest pogoda na plażę a wtedy samochód bardzo się przyda
25.07.2023, 18:01
Nie kojarzę tych wycieczek
31.07.2023, 15:33
Wiele osób, szukając wypożyczalni, zwraca uwagę głównie na cenę. Jeśli szukacie taniej, to we Wrocławiu działa Beep Rent https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-s...w-wroclaw/ . Oferta jest w porządku, bo za kilkadziesiąt złotych za dobę można otrzymać dobre auto. Wszystkie dokumenty wypełnia się internetowo, zajmuje to kilka minut. Wygodne jest to, że opiekun pojazdu może go podstawić w wybrane miejsce. Warto o nich poczytać.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|