Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co powinno znaleźć się w wyprawce dla dziecka?
#51
Oczywiście w wyprawce nie może zabraknąć solidnego wózka. Ja długo porównywałam między sobą oferty, aby w końcu trafić na taką, która poważnie mnie zainteresuje. Ostatecznie zdecydowałam się na niecodzienne rozwiązanie - spacerówkę Eruo-Cart Flex. Mimo, że jest to wózek spacerowy, dzięki odpowiedniej wkładce dziecko jest w nim bezpieczne już od urodzenia Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
To prawda a wózek wiadomo na pierwszym miejscu bo ubranka za chwile zmienisz jak maluch wyrośnie a wózek kupujesz na dłużej i dobrze żeby był solidny i wygodny a także bezpieczny, ja mam x-landera i jest to super wózek pod każdym względem
Odpowiedz
#53
Jeśli chodzi o żywienie malucha to można przetestować właśnie jednoskładnikowe słoiczki HiPP dla dzieci powyżej czwartego miesiąca życia. Są stuprocentowo owocowe/warzywne, ekologiczne, bez dodatku cukru. Uważam, że warto od początku rozszerzać dietę malucha.
Odpowiedz
#54
Dzieci też mogą być uczulone na laktozę. Dlatego warto wiedzieć, że na rynku dostępne jest także mleko modyfikowane dla dzieci z alergią na mleko krowie. Jest to mleko Bebilon Prosyneo HA, dostępne w aptekach DOZ.
Odpowiedz
#55
Najtrudniej przyszedł mi wybór wózka. Poświęciłam na to mnóstwo czasu i energii. Ostatecznie wybrałam EasyGo Minima Plus. Wózek w moim mieście radzi sobie bardzo dobrze. Łatwo można go wpakować do komunikacji miejskiej i nie zajmuje tam dużo miejsca. Jestem bardzo zadowolona z niego, więc polecam
Odpowiedz
#56
Myślę, że wózek powinien znaleźć się na tej liście. Ja zrobiłam tak, że kupiłam sobie wózek 2w1 od Coletto, który jest głęboki, ale jest także spacerówką. Znalazłam go online, w sklepie internetowym Outletu Coletto: https://outlet.coletto.pl/pl/p/Wozek-gle...OMOCJA/187 On ma 6 amortyzatorów, więc na każdej trasie super mi się sprawdza, jest wygodny do prowadzenia, bezpieczny dla dziecka, dobrze się nim skręca. Było to świetny zakup w bardzo dobrej cenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
Zgadam się z poprzedniczką, że w wyprawce dla dziecka nie powinno zabraknąć wózka dla dziecka. Natomiast osobiście bym nie wybierała wielofunkcyjnego 2 w 1, tylko postawiłabym na wózek głęboki https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozki-glebokie.html . Myślę, że nie warto inwestować w dużą spacerówkę, której długo nie będziemy używać i ostatecznie kupimy mniejszą i bardziej zgrabną. Dodam tylko, że wyprawkę przed skompletowaniem powinno się dobrze przemyśle, aby nie kupować zbędnych rzeczy, które są tylko gadżetami.
Odpowiedz
#58
Uśmiech)))
Odpowiedz
#59
W wyprawce powinien znaleźć się dobry wózek - to oczywiste. Ja poświęciłam mnóstwo czasu na to aby znaleźć odpowiedni. Ostatecznie, kierując się własnymi potrzebami wybrałam wózek EasyGo Domino. Używam go jako wózek rok po roku i sprawdza się bardzo dobrze, a przede wszystkim jest solidnie wykonany!
Odpowiedz
#60
Z takich podstawowych rzeczy to wszystko co niezbędne do higieny dziecka. Kremy, pieluszki, wanienka, przewijak i wiele wiele innych rzeczy. Najlepiej zajrzeć sobie na stronkę https://www.51015kids.eu/niemowlak/higie...ielegnacja gdzie proponują to wszystko co musi znaleźć się w wyprawce dla dziecka, zobaczcie czy macie już wszystko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama