Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Mam ochotę znaleźć coś nowego do grania
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 61
Liczba wątków: 25
Dołączył: 20.01.2026
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Mam ochotę znaleźć coś nowego do grania, bo powoli kończę swoje obecne tytuły i szukam inspiracji. W tym roku wyszło naprawdę sporo mocnych gier na PS5, ale wiadomo — nie wszystko warto kupować od razu za pełną cenę. Dlatego ciekawi mnie, co według Was okazało się najlepsze i najbardziej warte czasu. Może jakiś tytuł, który kompletnie Was zaskoczył? Sam ostatnio bardziej doceniam gry z dobrym klimatem i historią niż typowe strzelanki online. Chociaż czasem i przy multi można się dobrze bawić ze znajomymi. Na co jeszcze czekacie w 2026?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 20
Liczba wątków: 10
Dołączył: 20.04.2026
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Dla mnie największym zaskoczeniem są teraz mniejsze gry, a nie wielkie blockbustery. Czasami indie potrafi dać więcej emocji niż produkcja za setki milionów dolarów. W tym roku kilka mniejszych tytułów kompletnie mnie wciągnęło i ciężko było się oderwać. Fajnie, że PlayStation coraz bardziej promuje takie gry. Dzięki temu nie ma ciągle tylko tych samych gigantycznych marek. No i człowiek może odkryć coś świeżego. Ostatnio właśnie najbardziej brakuje mi w grach świeżości i odwagi. Dlatego liczę, że kolejne lata będą szły bardziej w kreatywność niż bezpieczne kopiowanie trendów.
apok_d77aa8386bbc
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 28
Liczba wątków: 16
Dołączył: 27.04.2026
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Ja chyba najbardziej czekam na nowe IP, bo mam trochę przesyt ciągłego wałkowania tych samych serii. Jasne, lubię wracać do znanych marek, ale najlepiej wspominam gry, które czymś mnie zaskoczyły. W tym roku kilka takich produkcji się pojawiło i aż chciało się siedzieć po nocach. Szczególnie fajnie, gdy gra ma dobry klimat i nie traktuje gracza jak idioty prowadzonego za rękę przez cały czas. Ostatnio właśnie tego mi brakowało w wielu dużych tytułach. Grafika grafiką, ale bez dobrego gameplayu szybko wszystko się nudzi. Mam też wrażenie, że twórcy zaczęli bardziej dbać o szczegóły świata i dialogi. Nawet poboczne questy bywają ciekawsze niż kiedyś główne fabuły. Jeśli końcówka roku utrzyma poziom, to może być jeden z najlepszych okresów dla PlayStation od dawna.
apok_acc59c883fc0
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 148
Liczba wątków: 77
Dołączył: 09.10.2025
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Dla mnie największym zaskoczeniem są teraz mniejsze gry, a nie wielkie blockbustery. Czasami indie potrafi dać więcej emocji niż produkcja za setki milionów dolarów. W tym roku kilka mniejszych tytułów kompletnie mnie wciągnęło i ciężko było się oderwać. Fajnie, że PlayStation coraz bardziej promuje takie gry. Dzięki temu nie ma ciągle tylko tych samych gigantycznych marek. No i człowiek może odkryć coś świeżego. Ostatnio właśnie najbardziej brakuje mi w grach świeżości i odwagi. Dlatego liczę, że kolejne lata będą szły bardziej w kreatywność niż bezpieczne kopiowanie trendów.
apok_8093ad6da55a
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: 10.05.2026
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Ja ostatnio grałem w Pillars of Eternity
--
detekcja metalu w przemyśle
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 148
Liczba wątków: 77
Dołączył: 09.10.2025
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Ja nadal najbardziej lubię gry z dobrą historią i mocnymi postaciami. Nawet jeśli gameplay nie jest rewolucyjny, to dobra fabuła potrafi wszystko wynagrodzić. W tym roku kilka gier naprawdę mnie emocjonalnie rozwaliło. Szczególnie końcówki niektórych historii długo siedziały mi w głowie. Fajnie, że gry zaczynają być traktowane bardziej jak pełnoprawna forma opowiadania historii, a nie tylko „zabawa”. Czasami człowiek bardziej przeżywa losy bohaterów niż w serialach Netflixa. I właśnie dlatego nadal wolę PlayStation od innych platform.
apok_a1b8d06370f4
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: