Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Zakup domu - porady
|
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 370
Liczba wątków: 47
Dołączył: 14.03.2023
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Cześć, szukam alternatywy dla anonimowości w wielkim bloku. Zależy mi na kameralnym sąsiedztwie, gdzie ludzie się znają i dbają o wspólne dobro. Patrzę na realizacje AM Projekt, np. Symetria Park czy 36 Dzielnica: https://www.amprojekt.com.pl/.
Budują całe kompleksy domów, co bardzo mi odpowiada. Czy te osiedla są ogrodzone/zamknięte? Czy faktycznie panuje tam taka rodzinna atmosfera, jak obiecują w opisach inwestycji? Chcę uciec od przypadkowych ludzi na klatce schodowej i mieć pewność, że moje auto na podjeździe jest bezpieczne. Ktoś z mieszkańców potwierdzi?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 375
Liczba wątków: 45
Dołączył: 10.01.2019
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Łapcie namiary - https://termocent.com/uslugi/badanie-ter...ieszkania/
Polecam przeprowadzić taką weryfikację przed zakupem. Wtedy dowiecie się o ewentualnych mostkach termicznych i innych problemach.
Ogólnie kierunek jest zdecydowanie trafiony, ale to sami oceńcie.
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 359
Liczba wątków: 3
Dołączył: 24.06.2021
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Może to być ciekawe miejsce ale dodam też że ciekawe wille powstają też w Gdańsku na Zawiślańskiej i co ważne buduje je znany deweloper Atal. W każdej takiej willi będzie 4 bardzo komfortowe mieszkania a na uwagę zasługuje też świetna lokalizacja tego osiedla
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 491
Liczba wątków: 4
Dołączył: 05.12.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Też marzy nam się dom jednorodzinny gdzieś niedaleko Warszawy. I z tego co wiem to osiedla pod miastem buduje firma NIKO https://nikod.pl/ , czy ktoś z Was wspołpracował już z tym deweloperem ? Jak wrażenia ?
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 460
Liczba wątków: 20
Dołączył: 03.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Warto czasem rozejrzeć się za mieszkaniem trochę poza samym Wrocławiem. Osiedle Tymiankowe w Krzeptowie ma spokojną lokalizację, kameralną zabudowę i dodatkowo oferuje duże balkony albo prywatne ogródki. Dużym plusem jest też bliskość lasu i brak czynszu.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,342
Liczba wątków: 92
Dołączył: 04.05.2020
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Od dawna miałem problem z mchem na trawniku i żadne wcześniejsze preparaty nie dawały trwałego efektu. Dopiero po zakupie nawozu Florovit przez https://sklepinco.pl/marka/florovit/ zauważyłem wyraźną poprawę. Trawa zrobiła się gęstsza, bardziej zielona i mech zaczął znikać już po kilku tygodniach. Fajnie, że marka oferuje specjalistyczne produkty do konkretnych problemów w ogrodzie.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości