09.10.2025, 15:21
Zastanawiam się nad wypróbowaniem czegoś naturalnego do nawożenia, najlepiej opartego na mikroalgach. Macie jakieś doświadczenia z takimi preparatami?
|
Biostymulatory z mikroalg
|
|
09.10.2025, 15:21
Zastanawiam się nad wypróbowaniem czegoś naturalnego do nawożenia, najlepiej opartego na mikroalgach. Macie jakieś doświadczenia z takimi preparatami?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
10.10.2025, 12:12
A spróbuj sobie tego naturalnego koncentratu z alg od https://greenalga.pl/, bo ponoć robi różnicę – zwłaszcza przy roślinach balkonowych i domowych ziółkach. To środek, który nie tylko nawozi, ale też pomaga przy stresie roślin, np. po przesadzaniu czy braku światła. Co ciekawe, zawiera 50 razy więcej chlorofilu niż zwykłe rośliny – stąd intensywna zieleń.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|