04.05.2026, 21:42
Ślub miałam w 2016 roku to był super czas . Pięknie wyglądałam no i ta sukienka . Tylko szkoda ,że sukienkę tylko na jeden raz buty . Chciałabym brać często ślub jakby ponownie ale to tylko marzenia ????
|
Ślub
|
|
04.05.2026, 21:42
Ślub miałam w 2016 roku to był super czas . Pięknie wyglądałam no i ta sukienka . Tylko szkoda ,że sukienkę tylko na jeden raz buty . Chciałabym brać często ślub jakby ponownie ale to tylko marzenia ????
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
24.05.2026, 18:11
Obrączki są nie tylko biżuterią, ale również symbolem ważnych życiowych decyzji. Warto zobaczyć modele łączące trwałość z eleganckim wyglądem. Ciekawą opcją są https://zegarkijubilerjd.pl/14-obraczki obrączki opolskie, które dostępne są w różnych wariantach wykończenia. Dzięki temu można lepiej dopasować je do własnych preferencji. To wybór na długie lata.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|